Opis wyjazdu
1 dzień Wyjazd z miejsca zbiórki godz. 2:00. Przejazd do Wiednia, objazd miasta autokarem (Opera, Hofburg, Parlament, Uniwersytet, Ratusz, Kościół Wotywny). Spacer po Starówce miasta – Katedra Św. Szczepana, Plac Graben, dziedzińce Hofburga – zimowa rezydencja Habsburgów. Wieczorem przyjazd w okolice Tarvisio we Włoszech, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień Przyjazd do Wenecji. Rejs statkiem do historycznej części miasta. Plac i Bazylika Św. Marka, Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto. Wieczorem przyjazd do hotelu w ok. Mediolanu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień Po śniadaniu przejazd do Mediolanu zwiedzanie miasta: Katedra – trzeci co do wielkości kościół na świecie, Galeria Vittorio Emanuele II – pierwsza we Włoszech konstrukcja ze stali i żelaza, gdzie znajdują się sklepy najlepszych światowych marek, Zamek Sforzów – Castello Sforzese, Via Manzoni – ulica mody – światowe marki w mieście, uznawanym obok Paryża za stolicę mody, La Scala – słynny budynek opery mediolańskiej.
Wieczorem zakwaterowanie w hotelu na Wybrzeżu Liguryjskim, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień Po śniadaniu całodniowa wycieczka do Francji na Lazurowe Wybrzeże. Przyjazd do Cannes słynne miasto festiwali filmowych. Spacer bulwarem Croisette pod Pałac Festiwali (Aleja Gwiazd). Następnie przejazd do Księstwa Monaco – niewielkie państwo położone na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, w pobliżu granicy włoskiej. Spacer po Monaco i Monte Carlo: Oceanarium, Pałac Książęcy, Katedra, Grand Casino. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5 dzień Po śniadaniu przejazd do Pizy: Plac Cudów z Katedrą, Baptysterium wraz ze sławną Krzywą Wieżą w Pizie. Po południu wyjazd w drogę powrotną do kraju (nocny przejazd).
6 dzień Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach rannych.
Informacje dodatkowe
W ramach odpłatności organizator zabezpiecza:
- Przejazd autokarem
- 4 noclegi w hotelach *** (pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami)
- 4 śniadania (włoskie-kontynentalne), 4 obiadokolacje
- Opiekę pilota
- System tour guide
- Ubezpieczenie NW (15000PLN), KL (30000EURO) i BP (1000PLN)
- Składka TFG i TFP
Uwaga!
Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wg programu, rejsu statkiem, kolejka w Pizie, opłaty za lokalnych przewodników, opłat wjazdowych, rezerwacyjnych oraz taksy klimatycznej – 90 euro.