O nas

El Holiday

 

ElHoliday jest biurem podróży. Od 21 lat budujemy swoją pozycję w branży turystycznej. Dążymy do organizacji niezapomnianego wypoczynku i spełniamy wakacyjne marzenia naszych klientów. Jesteśmy firmą rodzinną –  podróże od zawsze były i nadal są naszą pasją. Od samego początku kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do klienta.

Co robimy

 

Specjalizujemy się w organizacji imprez turystycznych dla firm oraz szkół. W naszej ofercie zapewniamy organizację wyjazdów na międzynarodowe targi i konferencje. Cechuje nas sprawna organizacja i profesjonalizm. Utrzymujemy dobre, długotrwałe relacje
z kontrahentami i klientami z kraju, jak i zagranicy.

Co nas wyróżnia

 

Naszym priorytetem jest Twój komfort, bezpieczeństwo
i niepowtarzalne przeżycia. Mając wieloletnie doświadczenie
w organizacji podróży, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Dzięki nam Państwa wymarzone wakacje staną się rzeczywistością.  

Dlaczego warto podróżować z nami?

Podróżowanie pozwala nam poznawać inne kultury, kraje i miasta. Są to przeżycia jedyne w swoim rodzaju. W ElHoliday dajemy naszym Klientom możliwości poznania świata.
Podróże uszczęśliwiają i naszym celem jest pomoc w organizacji wymarzonego wyjazdu.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętności pracowników sprawiamy, by marzenia stały się rzeczywistością. Zapewniamy komfortowe warunki i dbamy o klienta na każdym etapie podróży.

Doświadczenie
Profesjonalizm
 Dbałość o klienta
Wiarygodność

Opinie

Poniżej znajdziecie autentyczne opinie naszych dotychczasowych klientów na temat naszego biura podróży ElHoliday.

Szukasz pomysłów na wyjazd?