Pielgrzymki

Pielgrzymki

Pielgrzymki są najbardziej znaną, i zarazem najpopularniejszą formą turystyki religijnej. Pragniemy przyczyniać się do rozwoju duchowego naszego społeczeństwa, a kultywując pielgrzymowanie dokładamy swoją cegiełkę do realizacji tego celu. Jako biuro podróży z ponad 20-letnią tradycją organizujemy pielgrzymki do najważniejszych miejsc religijnych w Polsce i w Europie.

Turystyka religijna

Uczestnictwo w pielgrzymkach jest ważną częścią Twojego życia? Nie mogłeś trafić lepiej! Organizujemy pielgrzymki do najważniejszych miejsc religijnych w Polsce i za granicą. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i uprawnienia do organizacji pielgrzymek. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi propozycjami wyjazdów do miejsc kultu chrześcijaństwa.

Organizujemy wyjazdy do najważniejszych sanktuariów w Polsce. Z nami możesz wybrać się do Lichenia, udasz się w podróż po sanktuariach położonych na Mazurach oraz na Podlasiu oraz dokonasz powrotu do przeszłości, do źródeł chrześcijaństwa w Polsce. Poznasz religijną genezę tych miejsc.

Pielgrzymki z naszym biurem podróży nie kończą się wraz z granicami naszego kraju. Z nami będziesz mógł udać się na wyjazd o charakterze religijnym do Niemiec, Rumunii, Włoch i innych ważnych miejsc dla każdego chrześcijanina.  Zachęcamy Ciebie do szczegółowego zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakresie pielgrzymek zagranicznych.

polecane oferty