Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne z naszym biurem to minimum formalność dla osób odpowiedzialnych za ich organizację po stronie placówek edukacyjnych. Warto o tym pamiętać i skorzystać z udogodnień, jakie oferujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby wycieczki szkolne organizowane przez nasze biuro podróży,  stanowiły doskonałą okazję do integracji uczniów ze sobą i były odpowiedzią na aktualne wymagania edukacyjne. Gwarantujemy starannie opracowany program, komfortowe i bezpieczne podróżowanie i całą moc atrakcji!

Szeroki wybór

Stawiamy na kompleksowość naszej oferty. Znajdziesz w niej szeroki wybór wycieczek szkolnych na jeden lub kilka dni do różnych miejsc w Polsce i poza jej granicami. Zachęcamy do całościowego zapoznania się z proponowanymi przez nas wycieczkami szkolnymi.

Oferujemy jednodniowe wycieczki szkolne to najważniejszych miejsc na mapie Polski. Z nami odwiedzisz Miejsca Pamięci Narodowej oraz zobaczysz ważne dla naszej historii miasta, tj. Warszawa, Kraków, Sandomierz i wiele innych.

W naszej ofercie znajdziesz pomysły na dwudniowe wycieczki szkolne do różnych miejsc kultury i wypoczynku w Polsce, w tym wycieczki szkolne do m.in. Wrocławia, Nałęczowa, Bochni oraz wycieczki w Góry Świętokrzyskie, Bieszczady, Beskid Śląski i inne atrakcyjne dla dzieci i młodzieży obszary Polski.

W naszej ofercie znajdziesz gotowe rozwiązania na kilkudniową wycieczkę szkolną. Sprawdź, co mamy Tobie do zaproponowania w danym regionie Polski i wybierz najlepsze Twoim zdaniem rozwiązanie.

Dzięki El Holiday możesz także skorzystać z opcji zarezerwowania wycieczki szkolnej do różnych krajów europejskich. Czechy, Słowacja, Austria, Ukraina, Niemcy, Włochy – to tylko część państw do których możesz pojechać z naszym biurem podróży. Aby poznać pozostałe – zapoznaj się z naszą ofertą zagranicznych wycieczek szkolnych.

polecane oferty