Wycieczki dla grup – jak zorganizować?

Wycieczki dla grup – jak zorganizować?

Wycieczki dla grup – podejmij wyzwanie!

Wypad przyjaciół, wyjazd z zakładu pracy – niezależnie od składu organizacja wycieczki dla grup nie należy do łatwego zadania. Trzeba zaplanować trasę podróży, znaleźć transport, zarezerwować noclegi, opłacić ubezpieczenie, zadbać o atrakcje dla uczestników… Nie musisz być z tym sam! Wystarczy skorzystać z usług biura podróży, który zatroszczy się o każdy detal wyjazdu!

Odetchnij europejskim powietrzem!

Z sąsiadami, przyjaciółmi, paczką ze studiów – nie bój się zagranicznego wyjazdu! Martwi Cię ilość załatwieni, nieznajomość regionu czy brak biegłości w mowie języka obcego? Zdecyduj się na usługi profesjonalnego biura. Szukasz takiego miejsca w Rzeszowie? Dobrze trafiłeś – poznaj ElHoliday!

Spersonalizowane oferty, duże doświadczenie

Biuro podróży ElHoliday to gwarancja elastycznej oferty. Na rynku wyróżniamy się doświadczeniem oraz indywidualnym podejście do każdego Klienta. Organizujemy wyjazdy zagraniczne – nieobce są nam stolice i najpiękniejsze regiony naszych sąsiadów oraz dalszych zakątków Europy. W naszej ofercie znajdują się podróże kilkudniowe. Dbamy o to, by przy niewygórowanej cenie zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i niezapomniane wspomnienia ze zwiedzenia i chwil na relaks.  Weekend w Berlinie lub Budapeszcie? Z nami to możliwe! Skontaktuj z nami i o nic się nie martw. Załatwimy wszystko, a Ty musisz się tylko spakować!

Wyjazdy dla firm i zakładów pracy – integracja poza miastem!

Coraz większą popularnością także wśród kadry małych i średnich film cieszą się wycieczki dla grupy pracowników. To nie tylko doskonała okazja do odpoczynku, zwiedzenia nieznanych miejsc, ale i integracji. Przyjmujemy takie zlecenia! Do dyspozycji naszych klientów mamy nowoczesne i komfortowe autokary. Grupie towarzyszy wykwalifikowany pilot, na miejscu zapewniamy obecność przewodnika. Gwarantujemy również zakwaterowanie w pokojach o wysokich standardach i pyszne, lokalne jedzenie w pakiecie. Noclegi organizujemy tylko w znanych nam hotelach, z którymi współpracujemy od lat. Bezpieczeństwo Klientów jest naszym priorytetem!

Niezapomniane wyjazdy dla grup z ElHoliday!

Zwiedzaj z grupą przyjaciół i znajomych najpiękniejsze zakątki świata i o nic się nie troszcz. Od tego masz nas – biuro podróży ElHoliday! Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i zapraszamy do kontaktu. Wycieczki dla grup to nasza specjalność – przekonaj się!